Czarni 03 Grzegorzowice - strona oficjalna

501-087-758

Roszady trenerskie!

• autor: Czarni03, 2015-07-15 19:00

Szymon Wesołowski zrezygnował z funkcji pierwszego trenera Czarnych '03! Powodem decyzji jest zmiana pracy i trudność w pogodzeniu wszystkich obowiązków. Dziękujemy trenerowi, za niezwykle owocną i pełną sukcesów pracę, wystarczy wspomnieć tylko doprowadzenie klubu z klasy C do klasy A i zajęcie 2 miejsca w lidze w dwóch ostatnich sezonach. Szymon pozostanie w klubie tylko jako piłkarz.

Nowym grającym trenerem klubu został Tomasz Biernacik. Życzymy udanej pracy i wielu sukcesów!

Szkoleniowcem rezerw Czarnych '03 przestał być Piotr Kwartnik, który nie porozumiał się z klubem odnośnie fukcjonwania pierwszej i drugiej drużyny. Piotr odchodzi jednak jako człowiek zasłużony dla klubu, najpierw jako piłkarz a następnie jako trener rezerw, który w bardzo efektowny sposób uzyskał awans do klasy B. Dziękujemy Piotrowi za lata spędzone w Czarnych i życzym wielu sukcesów w przyszłości.

Nowym trenerem drugiej drużyny został Dariusz Branicki,

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

6:0 pauza

A-klasa » Krakow I